Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira Unisport stolni tenis koje se održati 11.12.2019. u Stolnoteniskom klubu Split, Ulica slobode 16 A, 21 000 Split. UniSport stolni tenis će se održati pojedinačno u muškoj i ženskoj konkurenciji.
Prijave se mogu izvršiti popunjavanjem online obrasca  ili slanjem ispunjenih obrazaca najkasnije do ponedjeljka 9.12.2019. do 12 h, na email Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, broj indexa/iksice, kontakt voditelja ekipe, potpis dekana fakulteta, pečat fakulteta).

| Propozicije stolni tenis | On line obrazac za prijavu | Martin Romić, povjerenik za sport KBF-a | 27.11.2019 |