Prvo okupljanje ALUMNIJA

Na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Splitu u petak, 30. lipnja 2023. po prvi je put održano okupljanje svih bivših studenata Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu koji su diplomirali, magistrirali i doktorirali na KBF-u od njegova osnutka 1999. do danas.

Susret Alumni KBF-a

Poštovani alumni KBF-a u Splitu,

čast nam je i zadovoljstvo pozvati Vas na prvo okupljanje svih bivših studenata Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu koji su diplomirali, magistrirali i doktorirali na KBF-u od njegova osnutka 1999. do 2023.

Susret će se održati u petak, 30. lipnja 2023. godine na KBF-u u Splitu prema sljedećem rasporedu:

Mario Milovac Drevna igra, nova pravila

Udruga bivših studenata i prijatelja Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Splitu „Teofil“ poziva Vas na predstavljanje knjige: Mario Milovac Drevna igra, nova pravila

koje će se održati u petak, 16. lipnja 2023. u 20.00 sati u dvorani Franjevačkoga klerikata u Splitu (Put iza Nove bolnice 10 c, Split).

Treću godinu zaredom Udruga Teofil u suradnji s učenicima I. Jezične gimnazije u Splitu, organizira prikupljanje igračaka, slastica te raznih prigodnih poklona za djecu štićenike dječjeg Caritasa i Skloništa za žene i djecu žrtve obiteljskog nasilja. Učenici I. gimnazije, organizirani u dramske i vjeronaučne grupe, pod vodstvom svojih profesora Sande Cambj i Jerka Župe, izvest će prigodnu predstavu za djecu, a nakon toga će Sv. Nikola doći i podijeliti darove. Darivanje će se upriličiti dana 13. 12. 2106. u 16h, u prostorijama I. Jezične gimnazije.

Alumni  - Udruga bivših studenata KBF-a "Teofil" organizira od 14. do 16. studenog 2016. Školu retorike i govorništva u Sveučilišnoj knjižnici na Kampusu. Svaki dan program počinje u 17,00 sati i taje do 20,00. | Udruga Teofil | Plakat | 11.11.2016 |

Dragi bivši studenti i prijatelji Katoličkoga bogoslovnog fakulteta u Splitu, pozivamo vas da odvojite malo vremena i ispunite ovu anonimnu anketu, čija je svrha i cilj poboljšanje rada, kako studija tako i odnosa s bivšim studentima, posebice po pitanjima zapošljavanja i napredovanja. | Anketa | Bruno Petrušić | 7.1.2016 |