Treću godinu zaredom Udruga Teofil u suradnji s učenicima I. Jezične gimnazije u Splitu, organizira prikupljanje igračaka, slastica te raznih prigodnih poklona za djecu štićenike dječjeg Caritasa i Skloništa za žene i djecu žrtve obiteljskog nasilja. Učenici I. gimnazije, organizirani u dramske i vjeronaučne grupe, pod vodstvom svojih profesora Sande Cambj i Jerka Župe, izvest će prigodnu predstavu za djecu, a nakon toga će Sv. Nikola doći i podijeliti darove. Darivanje će se upriličiti dana 13. 12. 2106. u 16h, u prostorijama I. Jezične gimnazije.

Molimo sve ljude dobre volje da se odazovu ovom pozivu te u ovom vremenu došašća darujmo ljubav svima onima koji su najpotrebitiji. Budimo tu jedni za druge!

Sve što želite pokloniti možete staviti u kutije koje se nalaze u dvorištu Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu, na adresi Zrinsko Frankopanska 19., najkasnije do 12. 12. 2016.

„Zaista, kažem vam, što god učiniste jednomu od ove moje najmanje braće, meni učiniste!'" Mt 25,45

| Ružica Đonlić, alumni | Obavijest | 9.12.2016 |