Studentski zbor Sveučilišta u Splitu Vas poziva na JAVNU RASPRAVU na temu izrade nacrta prijedloga Zakona kojim će se urediti zapošljavanje i rad učenika i studenata. Sastanak će se održati u srijedu 22.03.2017 s početkom u 17:00 sati u zgradi Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu na adresi Zrinsko-Frankopanska 38. Tematika Javne rasprave su manjkavosti trenutnog Zakona, prijedlozi promjena, rad izvanrednih studenata preko studnet servisa, učenički ugovori i drugo. Pozivamo sve zainteresirane studente Sveučilišta u Splitu da nam se pridruže na ovom sastanku i sudjeluju u raspravi sa konstruktivnim prijedlozima poboljšanja. Molimo Vas da obavijest objavite na svojim mrežnim stranicama te da putem svojih komunikacijskih kanala obavijest proslijedite što većem broju studenta.

| Više | Plakat | Prezentacija | Josipa Bliznac, Potpredsjednica i Povjerenica za komunikaciju i medije Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu |