Studentski zbor KBF-a

Na temelju 51.13. Statuta Studentskog zbora Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu, na I . redovitoj sjednici u ak. god. 2023/2024. održanoj 4. prosinca 2023. na prijedlog predsjednika Studentskog zbora Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Splitu:

• jednoglasno sa 5 glasova ZA donesena je ODLUKA o imenovanju FLORIJAN MIHALJEVIĆ za zamjenika predstavnika ROBERT MARETIĆ u Fakultetskom vijeću.
  • jednoglasno sa 5 glasova ZA donesena je ODLUKA o imenovanju NIKOLA PAVIĆ za Studentskog pravobranitelja Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Splitu.
  • jednoglasno sa 6 glasova ZA donesena je ODLUKA o imenovanju IVA JAKELIĆ i EMANUELA MATIJACA za predstavnike studenata u Odboru za unapređenje kvalitete na mjesto dosadašnjih studentskih  predstavnika.

Robert Maretić, Predsjednik Studentskog zbora KBF-a