Centar za savjetovanje studenata Sveučilišta u Splitu ove je akademske godine pripremio niz radionica za studente čija je zajednička svrha rad na sebi.

Prve u nizu su dvije radionice na temu komunikacijskih vještina. Dobra komunikacija pretpostavka je dobrih međuljudskih odnosa. Iako se komunikacija sama po sebi čini jednostavna, često puta dovodi do nerazumijevanja što može uzrokovati konflikte i frustracije u odnosima s ljudima. Iz tog razloga osmislili smo radionice na temu ključnih aspekata komunikacije: aktivnog slušanja i neverbalne komunikacije.

Broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava. Moguće se prijaviti na jednu ili obe radionice preko Facebook stranice Centra ili preko mail adrese Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Više informacija možete pronaći FB poveznici.

| Više na FB  | s.Maneta, dipl.theol., tajnica fakulteta | 14.11.2018 |