Studentski zbor Sveučilišta u Splitu, uoči javnog poziva za nenatječajna sredstva za akademsku godinu 2016./2017., organizira radionice o pisanju projekata. Dosadašnje iskustvo pokazalo je kako većina dobrih ideja i projekata ne prolazi na natječaju zbog loše ispunjenog obrasca ili loše elaboriranog projekta, da bismo to promjenili napravili smo određene korake ka edukaciji studenata o tome kako kvalitetno napisati projekte, te ispuniti potrebni obrazac.

Radionica o pisanju projekata iz kategorije Kultura održat će se u srijedu (26.10.) u Multimedijalnoj dvorani sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice u Splitu sa početkom u 18h. Radionicu će voditi prorektor prof. dr. Branko Matulić, te članovi Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, studenti Umjetničke akademije u Splitu, Luka Jadrić i Deni Pjanić.

Radionica o pisanju projekata iz kategorije Znanstveno-tehnoloških projekata održat će se u četvrtak (27.10.) na Fakultetu elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu (FESB), u dvorani C501 sa početkom u 20:00. Radionicu će voditi Deni Milišić iz udruge UPS i Branimir Jurun, obojica voditelji odlično napisanih projekata financiranih nenatječajnim sredstvima prošle akademske godine.

| Josipa Bliznac, Potpredsjednica i Povjerenica za komunikaciju i medije Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu | 25.10.2016 |