Centar za savjetovanje studenata Sveučilišta u Splitu, Savjetovalište za upravljanje karijerama organizira javnu tribinu: „Otići ili ostati?“ koja će se održati u četvrtak, 21. 4. s početkom u 18 sati u Sjevernom tornju Sveučilišne knjižnice.

Pitanje „što nakon diplome, je li inozemstvo zaista bolji izbor“ predstavlja dvojbu mnogih mladih ljudi u Hrvatskoj. Zanima nas, gdje uopće teče med i mlijeko? Je li situacija uistinu tako crna? Ima li Hrvatska perspektivu? Što napraviti?

Na ta i mnoga druga pitanja pokušat će, iz vlastitog iskustva, dati odgovore gosti tribine: Josipa Šustić, Anđelko Akrap i Matko Marušić. Nakon izlaganja svima će biti omogućeno uključivanje u raspravu te postavljanje pitanja.

| Obavijest | Izv. prof. dr. sc. Anđelko Domazet, dekan | 18.4.2016 |