Savjetovalište za studente s invaliditetom koje djeluje pri Sveučilišnom centru za savjetovanje studenata, a uz podršku prorektora za studente, studentski sport i studentski standard, prof. dr. sc. Borisa maleša, i uz pomoć i podršku naših studenata s invaliditetom, pokreće ciklus radionica namijenjenih studentima završne (pete) godine nastavničkog smjera. Cilj radionica je kod studenata pobuditi svijest o poteškoćama, pravima i mogućnostima osoba s invaliditetom u nastavnom procesu, kao i u svakodnevnim aktivnostima. Radionice bi se održale na 6 splitskih fakulteta: FESB, FFST, KBF, KIFST, PMF, UMAS.

Na Katoličkom bogoslovnom fakultetu radionica će se održati u srijedu 13. travnja u 12.00 sati u dvorani B1.

Na radionici su obvezni sudjelovati studenti pete godine FTS-a i druge godine Diplomskog TKS-a kojima ova radionica zamjenjuje jedan sat nastave iz predmeta Sakramenti ozdravljenja i služenja koji se inače održava u navedeno vrijeme.

Ostali studenti mogu sudjelovati na radionici ukoliko u to vrijeme nemaju redovitih predavanja.

Doc. dr. sc. Domagoj Runje, prodekan za nastavu | 12.4.2016 |