Centar za savjetovanje studenata Sveučilišta u Splitu organizira još jednu u nizu radionica iz područja komunikacijskih vještina i to na temu ''Asertivnost''. Asertivnost nam pomaže da zadržimo i učvrstimo naše samopoštovanje te u mnogim situacijama dobijemo ono što želimo. Isto tako, omogućava nam izgradnju zdravih odnosa s drugim ljudima, povećava sposobnost suočavanja sa sukobima i kritikom, razvija toleranciju i omogućava da konstruktivno reagiramo na tuđu ljutnju. Kroz teorijski i praktični dio radionice studenti će imati priliku osvijestiti svoj stil komunikacije te uvježbati pojedine tehnike asertivne komunikacije.

Radionica će se održati 02.04.2019. u 13,30-15,30 h u Maloj dvorani (5.kat) Sveučilišne knjižnice u Splitu.

Broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava. Moguće se prijaviti preko Facebook stranice Centra https://www.facebook.com/css.unist/ ili preko mail adrese Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

| Više informacija | Prijava | Doc.dr.sc. Ante Akrap, prodekan za nastavu | 26.3.2019 |