KBF Split

Dana 22. listopada 2022. godine, stupio je na snagu Zakon o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti (Narodne novine 119/22.- u daljnjem tekstu: Zakon), koji u članku 109. st. 1. propisuje obvezu visokih učilišta na usklađivanje Statuta i drugih općih akata sa Zakonom i to najkasnije u roku od 6 mjeseci od stupanja na snagu Zakona.

Katolički bogoslovni fakultet Sveučilišta u Splitu provodi javno savjetovanje o Nacrtu Statuta Fakulteta. Primjedbe, prijedlozi i komentari na Nacrt prijedloga Statuta Fakulteta dostavljaju se e poštom na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., do uključivo 18. travnja 2023. godine.

| Ante Jukić, mag. iur. Glavni tajnik | Nacrt prijedloga Statuta | Obrazac za dostavljanje prijava |