Sedmi Regionalni studentski simpozij studenata društvenih i humanističkih znanosti ove godine održat će se 16. i 17. listopada u on-line obliku.

S ciljem buđenja svijesti o važnosti interdisciplinarnog istraživanja te pristupa znanstvenim problemima, kao i za podizanje cjelokupne kvalitete osobnog, društvenog, ali i znanstvenog života, ove godine tema će biti "Identitet: fenomen, koncept, analiza".

Saint Jerome

The Catholic Faculty of Theology of the University of Split and The Literary Circle Split is organizing an international scientific conference entitled „Sanctus Hieronymus Dalmatiae vir illustris“ (Hieronymiana II) on the occasion of the 1600th anniversary of St. Jerome's death. The gathering, which will be participated by more than 30 exhibitors from Croatia and abroad, will be held on September 24 and 25 2020 at the Milesi Palace (Trg Braće Radića 7, Split).

| Full professor Ivan Bodrožić Ph.D. |

Poštovani korisnici ovim putem vas obavještavamo da knjižnica ponovo pruža usluge u knjižnici u zgradi A.

Sve o uslugama knjižnice i uputama o korištenju istih nalazi se na poveznici Knjižnica.

| Ana Škaričić, dipl. knjižničarka |

Objavljena je konačna odluka o odabiru kandidata za mobilnost studenata u svrhu Erasmus+ studija u ak. god. 2019./2020.

| Ana Peroš, Ured za međunarodnu suradnju | Odluka | 10.5.2019 |

U sklopu projekta "Prepoznaj i spasi me", koji ima za cilj upoznati i educirati mlađu populaciju s problematikom trgovine ljudima, Sveučilišni odjel za forenzične znanosti organizira niz predavanja  stručnjaka i znanstvenika 17. i 18. listopada s početkom u 9 sati u prostorijama Odjela, I. kat, učionica B1-43, Ruđera Boškovića 33, Split.

Javna obrana doktorske disertacije lic. theol. Silvane Burilović Crnov održat će se 20. ožujka 2019. u 17, 00 sati u Velikoj dvorani KBF-a.

| Prof.dr.sc. Mladen Parlov, prodekan znanost | Odluka| 14.03.2019.|

Dana 8.rujna, na prijedlog člana upravnog vijeća Studentskog centra iz redova studenata, jednoglasnom odlukom izglasano povećanje subvencije svima koji su ostvarili pravo na smještaj u studentskom domu Bruno Bušić sa 400,00 kuna na 600,00 kuna. | Više | Josipa Bliznac, Potpredsjednica i Povjerenica za komunikaciju i medije Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu | 11.9.2017 |