Sveučilište u Splitu

Objavljeno je Izvješće Povjerenstva o rezultatima glasovanja za izbor članova Senata Sveučilišta u Splitu održanog 28. lipnja 2021.

| Doc. dr. sc. Ante Akrap, prodekan za nastavu | Izvješće |

Sveučilište u Splitu

Objavljena je Odluka Povjerenstva za izbor o utvrđenoj listi kandidata za članove Senata i obavijest o Biračkom mjestu 1.

| Prof. dr. sc. Mladen Parlov, dekan | Odluka o pokretanju postupka za izbor članova Senata  | Lista kandidata | Obavijest o biračkom mjestu 1. | Obavijest o Biračkom mjestu 1. |

Na temelju članka 31. stavka 1. Statuta Sveučilišta u Splitu, a u svezi članka 58. Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju te članaka 30. i 31. Statuta Sveučilišta u Splitu, na 47. sjednici Senata Sveučilišta u Splitu, održanoj dana 27. svibnja 2021. godine pod točkom 9. dnevnog reda, donesena je sljedeća ODLUKA o pokretanju postupka za izbor sljedećih kategorija članova Senata Sveučilišta u Splitu: