28. međunarodni teološki simpozij KBF-a

Obavještavam sve nastavnike i studente Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu da se u četvrtak i petak, 27. i 28. listopada 2022. na našem fakultetu održava 28. međunarodni teološki simpozij KBF-a ” Tiranija i sloboda. Teologija u kriznim vremenima”. Na skupu će sudjelovati 10 predavača koji dolaze iz inozemstva, s drugih institucija i učilišta u Hrvatskoj te s Fakulteta.
NAPOMENA:
Pozivam sve nastavnike i studente da svojim prisustvom sudjeluju na simpoziju. Za sve one koji neće sudjelovati, predavanja su obvezna prema usvojenom Izvedbenom planu nastave za ak. god. 2022./2023.

Izv. prof. dr. sc. Šimun Bilokapić, v. d. dekana KBF-a

| Obavijest [pdf] | Knjižica sažetaka [pdf] | Knjižica sažetaka [ePub] | Program Simpozija [pdf] | Prijenos u živo [ Youtube] |