Filozofski fakultet u Splitu obavještava sve zainteresirane da su otvoreni upisi u ljetni semestar tečaja Korejskog jezika i kulture, u akademskoj godini 2020./2021.

Iznimno se u ovom semestru neće nuditi početnička razina te se preporuča svima koji žele upisati tečaj na toj razini, da se u taj kolegij upišu u zimskom semestru akademske godine 2021./2022.

Planirani početak nastave je 15. ožujka (ponedjeljak), a proces zaprimanja prijava je kontinuiran do početka nastave.

Trajanje (i cijena) tečaja:

Semestralni tečaj Korejskog jezika, kulture i povijest traje deset tjedana, odnosno trideset sati ukupno, raspoređeno u tri sata tjedno. Tečaj je besplatan svim redovnim studentima te zaposlenicima Sveučilišta u Splitu, a ostali zainteresirani tečaj mogu pohađati po cijeni od 950,00 kn po osobi za cijeli semestar. Za grupe od petero zaposlenika ili više iz jedne tvrtke/organizacije – cijena je 800,00 kn po osobi.

Ispunjene prijavnice treba poslati na e-mail adresu koordinatorice tečaja Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Prijavnicu možete preuzeti na stranici FFST-a.

| Doris Žuro, Služba za znanstveno-istraživačke projekte |