Obavještavam sve nastavnike i studente Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta Sveučilišta u Splitu da sljedeća akademska godina na našem Fakultetu počinje u petak 30. rujna 2016. godine. Početak nove akademske godine bit će obilježen svečanim Euharistijskim slavljem u kapeli Centralnog bogoslovnog sjemeništa, Zrinsko-frankopanska 19, u 9.00 sati. Svećenici neka sa sobom ponesu albu.

Nakon misnoga slavlja slijedi lectio brevis i obavijesti studentima i profesorima u Velikoj dvorani KBF-a. Pozivam sve nastavnike, studente kao i sve članove fakultetske zajednice da nam se pridruže. Redovita predavanja prema rasporedu ak. g. počinju u ponedjeljak 3. listopada 2016. u 8 sati.

| Obavijest | Predavanja FTS | Predavanja TKS | Izv. prof. dr. sc. Anđelko Domazet, dekan | 20.9.2016. |