Upisi:

Upisi u ljetni semestar akademske godine 2020./2021. na poslijediplomskim studijima KBF-a Sveučilišta u Splitu održat će se u petak, 12. ožujka 2021. Upise će za sve studente izvršiti Studentska služba, a upisani predmeti studentima će biti vidljivi u Studomatu.

Plaćanje:

Studenti I.–III. godine studija, koji nisu uplatili cjelovitu školarinu, dužni su do dana upisa uplatiti drugu ratu školarine (II. rata = 4.000,00 kn).

Aposlventi koji nisu podmirili naknadu za apsolventski status u visini od 500,00 kn na početku godine, dužni su to napraviti do upisa u ljetni semestar.

Uplata se vrši na žiro račun Katoličkog bogoslovnog fakulteta kod OTP banke:

• Primatelj: Katolički bogoslovni fakultet, Split
  • IBAN ili broj računa primatelja: HR9324070001100061993
  • Model: HR01
  • Poziv na broj primatelja: OIB (upisati vlastiti OIB)
  • Opis plaćanja (I.-III. g. studija): Školarina za PDS u ak. g. 2020./2021.
    (apsolventi): Naknada za apsolventski status na PDS-u u ak. g. 2020./2021.

Dokaz o uplaćenim školarinama i naknadama potrebno je do dana upisa dostaviti u Službu za PDS, osobno ili putem e-mail adrese na: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

| Doc. dr. sc. Šimun Bilokapić, Voditelj PDS-a Kršćanstvo i suvremena kultura | Prof. dr. sc. Ivan Bodrožić, Voditelj PDS-a Povijest teologije i kršćanskih institucija | Obavijest |