Sukladno odlukama Sedme redovite sjednice, održane 26. travnja 2017. god. i Treće redovite sjednice Fakultetskog vijeća, održane 14. prosinca 2017. god., Katolički bogoslovni fakultet Sveučilišta u Splitu, Zrinsko-frankopanska 19, Split, raspisuje natječaj:

1. za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto Položaj I. vrste - voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica (interni naziv: voditelj Studentske službe za preddiplomski I diplomski studij) na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu;
    Uvjeti za radno mjesto:
    • završen diplomski ili integrirani sveučilišni studij teološkog smjera odnosno stečena ista VSS prema prijašnjim propisima;
    • tri godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
    • znanje rada na osobnom računalu;
    • znanje jednog stranog jezika;
    • probni rad šest mjeseci
  • za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na radno mjesto Položaj I. vrste - voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica (interni naziv: Voditelj službe za znanstveno istraživačke projekte) na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu;
    Uvjeti za radno mjesto:
    • završen diplomski ili integrirani sveučilišni studij, odnosno, stečena VSS prema prijašnjim propisima društvenog ili humanističkog područja,
    • tri godine radnog iskustva,
    • potvrda o sudjelovanju u izradi ili vođenju znanstvenih projekata,
    • vladanje engleskim jezikom najmanje na razini C1,
    • prednost znanje drugih svjetskih jezika,
    • napredno poznavanje rada na osobnom računalu,
    • probni rad šest mjeseci.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu za natječaj kandidati su za navedena   radna mjesta dužni priložiti sljedeću dokumentaciju: životopis, domovnicu, dokaz o stečenom traženom stupnju obrazovanja, pisani dokaz o radnom iskustvu, uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci), preporuku župnika, odnosno mjerodavnih poglavara ukoliko se radi o redovničkim osobama.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju, uz prijavu na natječaj dužan je priložiti rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo.

Prijavljeni kandidati koji ispunjaju formalne uvjete natječaja mogu biti pozvani na razgovor i/ili pozvani da pristupe provjeri znanja i drugih sposobnosti kandidata.

Prijavu s dokazima o ispunjavanju uvjeta pristupnici natječaja trebaju predati u roku od 8 dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama na adresu Fakulteta s naznakom "za natječaj".

Zakašnjele i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Prijave se podnose na adresu: Sveučilište u Splitu, Katolički bogoslovni fakultet, Zrinsko-frankopanska 19, p.p. 329, HR – 21000 Split

Katolički bogoslovni fakultet

Sveučilišta u Splitu