Udruga za razvoj visokoga školstva Universitas iz Rijeke organizira tribinu “Nacrt Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja: prilozi javnoj raspravi”. Tribina će se održati u četvrtak, 21. travnja 2016. godine s početkom u 13.30 sati na Građevinskom fakultetu u Rijeci (Kampus na Trsatu), Ulica Radmile Matejčić 3, predavaonica G-003 (prizemlje).

Gost/ uvodničar bit će prof. dr. sc. Željko Potočnjak s Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, predsjednik Stručnog povjerenstva za izradu nacrta Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja. Moderatori tribine bit će prof. dr. sc. Jasminka Ledić, predsjednica Upravnog odbora i dr. sc. Marko Turk, član Izvršnog odbora Universitasa.

Cilj je tribine raspraviti nacrt novoga Pravilnika o uvjetima za izbor u znanstvena zvanja. Organizacijom ove tribine Universitas želi dati doprinos javnoj raspravi o nacrtu Pravilnika.

| Obavijest | Izv. prof. dr. sc. Ivica Žićić | 18.4.2016 |