Na temelju rezultata glasovanja, te u skladu s člankom 22. st. 16. Statuta KBF-a, utvrđeno je da je Fakultetsko vijeće Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu s 19 glasova ZA i 1 PROTIV donijelo ODLUKU

I.

Ivana Milošević, mag. bibl. izabire se na radno mjesto I. vrste - voditelj ustrojstvene jedinice (interni naziv: voditelj Knjižnice — ”voditelj odjeljka” na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu.

II.

Daje se ovlaštenje dekanu Fakulteta za sklapanje ugovora o radu na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu. Obrazloženj e Na Petoj redovitoj sjednici Fakultetskog vijeća Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu ak. god. 2023./2024. održanoj 22. veljače 2024. dekan Fakulteta, izv. prof dr. sc. Šimun Bilokapić, napomenuo je daje medu materijalima za sjednicu, članovima Fakultetskog vijeća dostavljeno Mišljenje Povjerenstva o kandidatkinji prijavljenoj na natječaj za radno mjesto „ voditelj Knjižnice ”. Temeljem dopisa dekana Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu, izv. dr. sc. Šimuna Bilokapića (Klasa: 112-01/24-02/0002; Urbroj: 2181-203-01-01-240003), predsjedniku Povjerenstva za natječaje od 7. veljače 2024., na sastanku Povjerenstva za natječaje koji je održan 12. veljače 2024. u prostorijama KBF-a, članovi Povjerenstva razmotrili su pristiglu dokumentaciju na natječaj za radno mjesto voditelja knjižnice. Na natječaj se prijavila jedna kandidatkinja, Ivana Milošević, mag. bibl. Uvidom u njezinu dokumentaciju Povjerenstvo je ustanovilo da ista ispunjava formalno pravne uvjete propisane natječajem, te je pozvana na razgovor koji se održao u ponedjeljak, 19. veljače 2024. u Zbornici KBF-a. Budući da kandidatkinja ispunja sve natječajem propisane uvjete, Povjerenstvo je preporučilo Fakultetskom vijeću da se gđa. Ivana Milošević primi na radno mjesto voditelja knjižnice na KBF-u u Splitu. Nakon provedenog glasovanja, Fakultetsko vijeće usvojilo je prijedlog Povjerenstva, stoga je riješeno kao u izreci ove Odluke.

Split, 22. veljače 2024.

Izv. prof. dr. sc. Šimun Bilokapić, dekan KBF-a:

KLASA: 029-06/24-06/00001
UR.BROJ: 2181-203-02-01-24-20