Na Desetoj redovitoj sjednici Fakultetskoga vijeća Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu u ak. god. 2021./2022., održanoj 8. rujna 2022., među materijalima za sjednicu, članovima Fakultetskog vijeća dostavljeno je Skupno izvješće Stručnog povjerenstva za ocjenu nastavne djelatnosti dr. sc. Gine Šparade u postupku izbora u suradničko zvanje i na radno mjesto poslijedoktoranda u znanstvenom području društvene znanosti, znanstvenom polju psihologija, pri Katedri filozofije Katofičkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu.

Na prijedlog Stručnog povjerenstva za ocjenu nastavne djelatnosti dr. sc. Gine Šparade, Fakultetsko vijeće Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu, temeljem članka 21. st. 12. Statuta jednoglasno je donijelo
ODLUKU da se dr. sc. Gina Šparada izabire se u suradničko zvanje i na radno mjesto posljedoktoranda u znanstvenom području humanističkih znanosti, znanstvenom polju psihologija, pri Katedri Filozofije Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu.

Split, 8. rujna 2022.

Prof. dr. sc. Mladen Parlov, dekan