Na temelju članka 22. Zakona o osiguravanju kvalitete u znanosti i visokom obrazovanju te članka 30. stavka 1. točke 4. Statuta Agencije za znanost i visoko obrazovanje, Akreditacijski savjet Agencije za znanost i visoko obrazovanje je 31. siječnja 2014. godine donio sljedeću ODLUKU o imenovanju stručnog povjerenstva za provođenje reakreditacije Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu imenuje se stručno povjerenstvo za provođenje postupka reakreditacije Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2013./2014., u sljedećem sastavu:

1. Prof. Harm Goris, School of Catholic Theology, Tilburg University, Kraljevina Nizozemska
  2. Prof. Michael Mullaney, St Patrick's College Manooth, Irska
  3. Prof. Elžbieta Osewska, Uniwersytet Kardinala Stefana Wyszynskiego, Republika Poljska
  4. Prof. Benas Ulevičius, Department of Religious Studies, Faculty of Catholic Theology, Vytautas Magnus University, Republika Litva
  5. Dino Pašalić, student, Katolički bogoslovni fakultet u Đakovu, Republika Hrvatska