Međunarodna mobilnost nastavnog osoblja na Katoličkom sveučilištu Ivana Pavla II. Lublin, Poljska

Od 12. do 15. lipnja 2024.  u sklopu Erasmus+ programa, realizirana je odlazna međunarodna mobilnost nastavnog osoblja na Teološkom fakultetu Katoličkog sveučilišta Ivan Pavao II. Lublin, Poljska. Na poziv prof. Pawel Makosa prof. dr. sc. Jadranka Garmaz, doc. dr. sc. Ivica Jurić i dr. sc. Gina Šparada su održali predavanja na najvećem sveučilištu u Poljskoj.

Erasmus+

Objavljena je rang lista kandidata za mobilnost osoblja u svrhu podučavanja, temeljem Natječaja za odlazne mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja programa Erasmus+ KA131 – natječajna godina 2023.

Erasmus+ odlazna nastavna mobilnost u Beču

Od četvrtka 7. rujna do nedjelje 10. rujna 2023. troje nastavnika sa Katoličkog bogoslovnog fakulteta, dr. sc. Gina Šparada, doc. dr. sc. Ivica Jurić i prof. dr. sc. Jadranka Garmaz boravili su u sklopu Erasmus+ mobilnosti za nastavno osoblje na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Beču, tijekom kojeg ih je srdačno primila dekanica fakulteta Prof. dr. sc. Andrea Lehner-Hartmann.

Erasmus +

Objavljena je rang lista kandidata za mobilnost osoblja u svrhu stručnog osposobljavanja i podučavanja, temeljem Natječaja za odlazne mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja programa Erasmus+ KA131 – natječajna godina 2022.

Erasmus +

Objavljena je Odluka o rang listi kandidata za mobilnost osoblja u okviru Erasmus+ programa, natječajna godina 2020., omotnica PI-Industrijalizirana Amerika.

Objavljen je Natječaj za odlazne mobilnosti nastavnog/nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ KA171- Suradnja s partnerskim zemljama, natječajna godina 2022.

Natječaj je dostupan na poveznici ovdje.

Tablica sa sporazumima će se ažurirati svakog prvog radnog dana u mjesecu budući da ih još nisu potpisali svi partneri uključeni u projekt.

Prioritet je da se prvo utroše dostupna mjesta i sredstva u okviru KA171 projekta pa tek onda putem International Openinga.

Kontakt osoba na Sveučilištu za navedeni natječaj: Ana Marinović, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., Tel.: +385 21 545 076

Objavljen je Natječaj za odlazne mobilnosti nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ KA131 – natječajna godina 2022.

Natječaj se nalazi na poveznici ovdje.

Napomene:

Natječaj će biti otvoren do isteka sredstava ili do 31.5.2024.

Mobilnosti se mogu iskoristiti do 30.7.2024., a najranije 2 mjeseca od podnošenja prijave za mobilnost te nakon objave Odluke o odabiru kandidata.

Lista odabranih kandidata objavljivat će se jednom mjesečno, u pravilu najkasnije do 20. u mjesecu, a temeljem prijava predanih u prethodnom mjesecu.

Nastavno i nenastavno osoblje u istoj natječajnoj godini (2022.) može iskoristiti najviše 4 mobilnosti u okviru Erasmus+ programa (dvije mobilnosti u okviru Suradnje među programskim državama (KA131), jednu u okviru Suradnje između programskih i partnerskih država (KA171) te jednu u okviru Suradnje među programskim državama (KA131), International Opening sheme). Od ovog pravila isključuju se članovi uprava te Erasmus koordinatori i ECTS povjerenici Sveučilišta i njegovih sastavnica za mobilnosti ostvarene u okviru aktivnosti SEA-EU alijanse.

Kontakt osoba na Sveučilištu za navedeni natječaj: Sanja Mikačić Grubišić, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.