Katolički bogoslovni fakultet sklopio je 5. ožujka 2021. bilateralni sporazum sa Sveučilištem u Perugi, Odjelom za filozofiju, društvene znanosti i obrazovanje. Riječ je prvom bilateralnom sporazumu s jednom visokoobrazovnom institucijom u Italiji čime se nastavnicima i studentima otvara područje suradnje na toj instituciji. Sveučilište u Perugiji daje mogućnost studijskog boravka, znanstvene suradnje, stručne prakse i ostalih oblika mobilnosti na nekoliko područja: filozofije i etike, obrazovnih znanosti, interdisciplinarnih studija, razvoja osobnih vještina i kompetencija.

Inicijativu za sklapanje sporazuma sa Sveučilištem studija u Perugi dao je mr. sc. Šimun Markulin s Katedre moralnog bogoslovlja.

| Ana Peroš, Ured za međunarodnu suradnju | Bilateralni sporazum sa Sveučilištem u Perugi