Sukladno dosadašnjoj praksi kao dekan Katoličkoga bogoslovnoga fakulteta određujem da se u srijedu 3. listopada 2018. održi dodatni tzv. dekanski rok za polaganje ispita pod sljedećim uvjetima:

1. Pravo polaganja ispita u dodatnom ispitnom roku imaju: studenti završnih godina studija kojima je ostao samo jedan ispit (3. godina Preddiplomskoga teološko-katehetskog studija, II. godina Diplomskoga teološko- katehetskoga studija; V. godina Filozofsko-teološkoga studija).
    Svi studenti, koji zbog jednoga nepoloźenoga ispita gube pravo studiranja upisanoga studijskog programa.
  2. Studenti koji mogu izići na dekanski rok trebaju se prijaviti u Studentsku službu najkasnije do petka 28. rujna 2018.
  3. Za studente III. godine Preddiplomskoga teološko-katehetskog studija koji namjeravaju upisati Diplomski teološko-katehetski studij, a izlaze na dodatni ispitni rok, završni ispit, ako ostvare uvjete, bit će u srijedu 10. listopada 2018. godine.

| Prof.dr.sc. Anđelko Domazet, dekan v.d. | Odluka | 26.9.2048 |