KBF Split

Na temelju čl. I l. Pravilnika o radu upravnih tijela Katoličkog bogoslovnogfakulteta Sveučilišta u Splitu, zbog žurnosti predmeta o kojem treba donijeti odluku, sazivam Petu elektroničku sjednicu Fakultetskog vijeća KBF-a u ak. god 2022./2023.

Za sjednicu predlažem sljedeći Dnevni red:

1. Donošenje odluke o odredivanju dodatnog roka za polaganje završnih i diplomskih ispita

Prijedlog odluka:

1. Tko je ZA (PROTIV, SUZDRŽAN) da se u četvrtak, 28. rujna 2023. studentima omogući dodatni rok za polaganje završnih i diplomskih ispita?

Molim vas da svoj elektronički glas (ZA PROTIV, SUZDRŽAN) na upit pošaljete elektroničkim putem najkasnije do srijede, 20. rujna 2023. do 15:00 sati, na e-mail tajnika Fakulteta Ante Jukića: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Izv. prof. dr. sc. Šimun Bilokapić, dekan