KBF Split

Obavještavam sve nastavnike i studente Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu da akademska godina 2022./2023. na našem Fakultetu počinje u ponedjeljak 26. rujna 2022. godine.

1. Početak nove akademske godine bit će obilježen euharistijskim slavljem koje će se održati u kapeli Centralnog bogoslovnog sjemeništa, Zrinjsko-Frankopanska 19, u 9,30 sati. Svećenici koji žele sudjelovati u koncelebraciji neka ponesu sa sobom misno ruho bijele boje.
  2. Poslije misnog slavlja, u 10,45, u Velikoj dvorani Centralnog bogoslovnog sjemeništa, lectio brevis pod naslovom: Najstariji liturgijski izvori ujužnoj Hrvatskoj, održat će dr. sc. Domagoj Volarević.
  3. Prodekan za nastavu priopćit će obavijesti nastavnicima i studentima KBF-a o upisima i izvodenju nastave u zimskom semestru.

Pozivam sve nastavnike, studente i ostale članove naše akademske zajednice da nam se pridruže na obilježavanju početka nove akademsku godine.

Redovita predavanja prema rasporedu akademske godine počinju u utorak 27. rujna 2022., u 8 sati.

Dekan KBF-a

Prof. dr. sc. Mladen Parlov