Na osnovu javnog i jasnog istupa premijera Vlade Republike Hrvatske gospodina Andreja Plenkovića na tiskovnoj konferenciji održanoj 13. ožujka 2020., a vezano uz epidemiju korona virusom donosim slijedeću odluku:

1. Prestaje i odgađa se za dva tjedna izvođenje nastave na sastavnicama Sveučilišta (predavanja, seminari i vježbe, učenje u Knjižnici).
  2. Vrata fakulteta su otvorena.
  3. Djelatnici fakulteta (nastavnici) dužni su prema rasporedu doći na svoja radna mjesta i biti dostupni studentima.
  4. Studiranje na našim sastavnicama se nastavlja drugim dostupnim modelima (on-line).
  5. Administrativno osoblje nastavlja rad na Rektoratu i sastavnicama - svim onima koji ne mogu osigurati brigu za svoju djecu dozvoljava se rad od kuće.

| Prof.dr.sc. Dragan Ljutić, rektor | Odluka | 13.3.2020 |