Pozivamo Vas da se pridružite na humanitarnom koncertu "Djetinjstvo van bolnice" u organizaciji Medinskog fakulteta u Splitu i Studentske sekcije za neuroznanost NueroSplit za uređenje ambulante u sklopu Klinike za dječje bolesti KBC-a Split u petak 29. lipnja u 18:30h u amfiteatru Medicinskog fakulteta u Splitu te svojim dolaskom pomognete uređenju naše pedijatrije. Nastupaju poznati hrvatski pjevač Hari Rončević, The Rajner's Orchestra s Medicinskog fakulteta u Splitu, Baletni studio Hrvatskog narodnog kazališta Split, učenici splitskih srednjih škola, Ana Malovan - studentica Umjetničke akademije Sveučilišta u Splitu, Roko Blažević – pobjednik natjecanja regionalnog glazbenog showa „Pinkove zvjezdice“ i ostali uvaženi izvođači. Cijena karte koja se može kupiti na samom ulazu u amfiteatar na dan koncerta je simboličnih 20kn.

| Prof.dr.sc. Anđelko Domazet, dekan v.d. | 26.6.2018 |