Nastavni zavod za javno zdravstvo

Sveučilište u Splitu u suradnji s Nastavnim zavodom za javno zdravstvo SDŽ-a osiguralo i cijepljenje studenata i zaposlenika cjepivom po izboru svakim radnim danom bez naručivanja od 7.30 do 19.30 u ambulanti Službe za epidemiologiju zaraznih bolesti pri Nastavnom zavodu za javno zdravstvo SDŽ-a, Vukovarska 46, a podsjećamo da se studenti i zaposlenici kod kojih postoji sumnja na COVID-19 mogu bez naručivanja brzo i testirati svakim radnim danom i subotom na Turskoj kuli od 8.30 do 9.30 ako imaju papirnatu ili elektronički poslanu uputnicu nadležnog liječnika.

Također bismo još jednom naglasili važnost pridržavanja epidemioloških mjera poput redovitog pranja ruku, održavanja razmaka, korištenja dezinficijensa te nošenja maski kako bismo svi zajedno doprinijeli sprječavanju širenja korona virusa.

| Prof. dr. sc. Mladen Parlov, dekan | Obavijest  |