Katolički bogoslovni fakultet Sveučilišta u Splitu, Katolički teološki fakultet Sveučilišta u Innsbrucku, udruga Alumni KBF-a Teofil, Splitsko-dalmatinska županija, Grad Sinj, Muzej Alke, Klapa KUDa Vrilo, Han-Obrovac Sinjski i Franjevački samostan Sinj, organiziraju Međunarodni simpozij pod nazivom "Nedovršena domovina - Unvollendete Heimat" koji će se održati u Sinju 1. lipnja 2018.

9.00 Otvaranje simpozija: Muzej Alke

10.30 Uvod u temu i izlaganja

• prof. dr. sc. Anđelko Domazet, Neka zapažanja o patriotizmu u Hrvatskoj od neovisnosti do danas
  • doc. dr. sc. Domagoj Runje, Moja domovina u svijetlu biblijskih paradigmi