Odlukom Sedme redovite sjednice Fakultetskog vijeća održane 26. travnja 2017., na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Splitu, unutar Erasmus + programa, na Katedri religiozne pedagogije, održat će gostujuća predavanja:

• 24. svibnja 2017. dr. sc. Viera Pirker sa Sveučilišta u Beču na temu

"Geflüchtete Kinder und Jugendliche in der Schule - Religionslehrer/innen reflektieren Herausforderungen und Erkenntnisse". Predavanje će se održati u 10 sati u dvorani B3.

• 29. svibnja 2017. prof. dr. sc. Hans Mendl sa Sveučilišta u Passau na temu "Načela katoličkog vjeronauka u Njemačkoj". Predavanje će se održati u 10 sati u dvorani B2.

Oba predavanja će biti prevedena na hrvatski. | Izv.prof.dr.sc. Jadranka Garmaz, pročelnica Katedre religiozne pedagogije i katehetike |

Gostujuća predavanja unutar Erasmus+ programa na katedri filozofije Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Sveučilišta u Splitu održat će:

• od 15. do 20. svibnja 2017. godine doc. dr. sc. Miroslav Karaba, profesor filozofije na Teološkom fakultetu Sveučilišta u Trnavi,

| Višnja Milanović Radić, tajništvo ureda za međunarodnu suradnju | 9.5.2017 |