Integrirani diplomski filozofsko-teološki studij

1. Silvio Norac-Kljajo - diplomski rad (iz temeljnoga bogoslovlja) Pojam laika i njihovo mjesto u Crkvi Kristovoj, pod vodstvom dr. Dušana Mora.
  2. Ivan Macut - diplomski rad (iz dogmatskoga bogoslovlja) Promjena znanstvenih paradigmi i teologija stvaranja, pod vodstvom dr. Nikola Bižace.
  3. Ivna Čevra - diplomski rad (iz pastoralnoga bogoslovlja) Obitelj – zlostavljanje i zanemarivanje djece – odgovornost Crkve i društva, pod vodstvom dr. Josipa Čorića.
  4. Danijela Mataruški - diplomski rad (iz moralnoga bogoslovlja) Rat u katoličkoj socijalnoj nauci, pod vodstvom dr. Špira Marasovića.
  5. Hrvoje Petrušić - diplomski rad (iz filozofije) Povijest kao napredak u svijesti o slobodi u filozofiji G. W. F. Hegela, pod vodstvom dr. Ante Vučkovića.
  6. Jure Bjeliš - diplomski rad (iz povijesti religija) Al Gazali i sufizam, pod vodstvom dr. Nikole Bižace.
  7. Marko Crnjak - diplomski rad (iz duhovnoga bogoslovlja) Svećenik i poziv na svetost, pod vodstvom dr. Mladena Parlova.
  8. Ivana Marija Mirić - diplomski rad (iz temeljnoga bogoslovlja) Crkva u životu i djelu Ivana Merza, pod vodstvom dr. Nediljka Ante Ančića.
  9. Ante Prnjak - diplomski rad (iz filozofije) Krjepost i prijateljstvo kod Platona i Aristotela, pod vodstvom dr. Ivana Tadića.
  10. Hrvoje Rogulj - diplomski rad (iz temeljnoga bogoslovlja) Caritas u gradu Splitu i Splitsko-makarskoj nadbiskupiji, pod vodstvom dr. Nediljka Ante Ančića.
  11. Edvard Sokol - diplomski rad (iz moralnoga bogoslovlja) Franjevačka solidarnost u Latinskoj Americi, pod vodstvom dr. Špira Marasovića.
  12. Dunja Škare - diplomski rad (iz socijalnoga nauka Crkve) Mir i ekologija u djelovanju «Franjevačkoga instituta za kulturu mira», pod vodstvom dr. Špira Marasovića.
  13. Stipo Zadro - diplomski rad (iz duhovnoga bogoslovlja) Kršćansko poimanje patnje, pod vodstvom dr. Mladena Parlova.
  14. Neda Zulim - diplomski rad (iz moralnoga bogoslovlja) Crkva u teologiji oslobođenja, pod vodstvom dr. Špira Marasovića.
  15. Joško Ćudina - diplomski rad (iz filozofije) Povezanost etike i politike u životu katoličkog vjernika, pod vodstvom dr. Ivana Kešine.
  16. Jelena Hrgović - diplomski rad (iz moralnoga bogoslovlja) Sloboda i odgovornost, pod vodstvom dr. Špira Marasovića.
  17. Stipe Komadina - diplomski rad (iz moralnoga bogoslovlja) AIDS – kuga novoga doba – moralna prosudba, pod vodstvom dr. Luke Tomaševića.

Teološko katehetski studij

1. Mirko Mamut - diplomski rad (iz eshatologije) Vjerujem u uskrsnuće tijela, pod vodstvom dr. Mladena Parlova.
  2. Svjetlana Brešković - diplomski rad (iz temeljnoga bogoslovlja) Evangelizacija i mediji – mediji u službi Crkve, pod vodstvom dr. Nediljka Ante Ančića.
  3. Ivana Pešo - diplomski rad (iz filozofije) Odnos stvaranja i vremena u «Ispovijestima» sv. Augustina, pod vodstvom dr. Ante Vučkovića.
  4. Snježana Mikelić, rođ. Kapitanović - diplomski rad (iz temeljnoga bogoslovlja) Vjera i sekularizacija u spisima Željka Mardešića, pod vodstvom dr. Anđelka Domazeta.
  5. Ružica Renić - diplomski rad (iz dogmatskoga bogoslovlja) Sakrament euharistije u djelu Tomislava Janka Šagi - Bunića, pod vodstvom dr. Ante Mateljana.
  6. S. Slavica Savić - diplomski rad (iz dogmatskoga bogoslovlja) Sakramenti u ekumenskom dijalogu između Katoličke i Pravoslavne Crkve, pod vodstvom dr. Ante Mateljana.
  7. Mladenka Mamić, rođ. Vukadinović - diplomski rad (iz eshatologije) Vjerujem u život vječni, pod vodstvom dr. Mladena Parlova.
  8. Branimir Poljak - diplomski rad (iz društvenoga nauka Crkve) Socijalno djelovanje i tematika u propovijedima Alojzija Stepinca, pod vodstvom dr. Špira Marasovića.
  9. Danijela Špis - diplomski rad (iz dogmatskoga bogoslovlja) Bolest, zdravlje i sakramenti Crkve, pod vodstvom dr. Ante Mateljana.
  10. Jakša Korda - diplomski rad (iz dogmatskoga bogoslovlja) Kateheza i sakramentalizacija gluhih, pod vodstvom dr. Ante Mateljana.
  11. Antonia Barović - diplomski rad (iz dogmatskoga bogoslovlja) Sakramentalno pomirenje s Bogom u naučavanju Ivana Pavla II. i KKC, pod vodstvom dr. Ante Mateljana.
  12. Katarina Jelavić - Zec - diplomski rad (iz društvenoga nauka Crkve) Korupcija u socijalnomu nauku Crkve, pod vodstvom dr. Špira Marasovića.
  13. Ana Karan - diplomski rad (iz dogmatskoga bogoslovlja) Mons. dr. Vladimir Merćep – svećenik i teološki pisac, pod vodstvom dr. Ante Mateljana.
  14. Ante Kujundžić - diplomski rad (iz eshatologije) Teologija smrti, pod vodstvom dr. Mladena Parlova.
  15. Viktor Bušić - diplomski rad (iz pastoralnoga bogoslovlja) Temeljne vrijednosti suvremene kršćanske obitelji, pod vodstvom dr. Stipe Nimca.