Povjerenstvo za dodjelu Stipendije Sveučilišta u Splitu u postupku koji je pokrenut 26. veljače, objavom Dopunskog natječaja za dodjelu 9 nedodijeljenih stipendija na Natječaj za dodjelu stipendije Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2017./2018. od 22. prosinca 2017.godine donosi Odluku o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2017./2018.
Dodjeljuje se 9 Stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2017./2018. natjecateljima koji su odvojeni i označeni zelenom bojom na rang listi koja je sastavni dio odluke te se nalazi u prilogu ove obavijesti.

Mole se dobitnici da do srijede, 21. ožujka 2018. godine, dostave IBAN svog žiro računa, odnosno skeniranu kopiju svoje kartice na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..

Ukoliko niste u mogućnosti skenirati karticu, možete ju do navedenog roka dostaviti osobno Uredu za nastavu, Poljička 35, 2. kat. O načinu i terminu potpisivanja ugovora dobitnici će biti naknadno obaviješteni.

| Prof.dr.sc. Anđelko Domazet, dekan | Obavijest | Odluka | Popis kandidata | 14.3.2018 |