Odlukom dekana u četvrtak 5. listopada 2016. održat će se dodatni tzv. dekanski rok za polaganje ispita pod sljedećim uvjetima:

1. Pravo polaganja ispita u dodatnom ispitnom roku imaju:
    • studenti završnih godina studija kojima je ostao samo jedan ispit (III. godina Preddiplomskoga teološko-katehetskog studija, II. godina Diplomskoga teološko-katehetskoga studija; V. godina Filozofsko-teološkoga studija)
    • svi studenti, koji zbog jednoga nepoloženoga ispita gube pravo studiranja upisanoga studijskog programa.
  2. Studenti koji mogu izići na dekanski rok trebaju se prijaviti u Studentsku službu najkasnije do petka 29. rujna 2017.
  3. Za studente III. godine Preddiplomskoga teološko-katehetskog studija koji namjeravaju upisati Diplomski teološko-katehetski studij, a izlaze na dodatni ispitni rok, završni ispit, ako ostvare uvjete, bit će u utorak 10. listopada 2017. godine.

| Doc. dr. sc. Domagoj Runje, prodekan za nastavu | Obavijest | 26.9.2017 |