Povjerenstvo za dodjelu Stipendije Sveučilišta u Splitu u postupku koji je pokrenut Natječajem Sveučilišta u Splitu za dodjelu Stipendije u akademskoj godini 2016./2017. od 23. prosinca 2016.g. donosi Odluku o dodjeli stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2016./2017.

Dodjeljuje se Stipendija Sveučilišta u Splitu u akademskoj godini 2016./2017. natjecateljima koji su odvojeni i označeni zelenom bojom na rang listama koje su sastavni dio odluke te se nalaze u prilogu ove obavijesti.

Mole se dobitnici da do 11. veljače 2017. godine, dostave IBAN svog žiro računa, odnosno skeniranu kopiju svoje kartice, i to:

Ukoliko niste u mogućnosti skenirati karticu, možete ju do navedenog roka dostaviti osobno Službi za nastavu, Livanjska 5, 2. kat.

O načinu i terminu potpisivanja ugovora dobitnici će biti naknadno obaviješteni.

| s.Maneta Mijoč, tajnica fakulteta | Obavijest | 6.2.2017 |