U veljači 2017. održat će se slijedeće aktivnosti  i događanja:

1. „TEBI PRIPADAM“: četvrtak 2. veljače 2017., Radio Marija
  2. MISA ZA STUDENTE: nedjelja, 5. veljače u 20 sati, Kampus, Split
  3. ĆAKULA S DUHOVNIKOM: četvrtak, 9. veljače od 20 sati, Kampus, Split
  4. DUHOVNA OBNOVA: nedjelja, 12. veljače u 20 sati, Kampus, Split
  5. SUSRET MLADIH S HRVATSKIM NADZEMLJEM: srijeda 15. veljače u 20.30 sati, Nadbiskupsko sjemenište, Split
  7. SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI U VUKOVARU 2017. 29. i 30. travnja 2017. godine, Vukovar
  1. „TEBI PRIPADAM“: četvrtak 2. veljače 2017., Radio Marija, od 21.00 do 22.15 minuta Emisiju uređuju i vode: don Mihael Prović, Kristina Bitanga, Luka Jelavić
  2. MISA ZA STUDENTE: nedjelja, 5. veljače u 20 sati, Kampus U nedjelju, 5. veljače u 20 sati u studentskoj kapelici u Kampusu bit će Misa za mlade koju predvodi don Mihael Prović, studentski kapelan. Misu animira glazbeni sastav Veritas aeterna
  3. ĆAKULA S DUHOVNIKOM: četvrtak, 9. veljače od 20 sati, Kampus U četvrtak 9. veljače održat će se Ćakula s duhovnikom. Tema susreta je: Mnogovrsnosti izričaja moderne duhovne glazbe. Od liturgije do koncerata i festivala (Sudamja fest 2017). Gosti susreta su: Voditelji glazbenih sastava Splitsko-makarske nadbiskupije.
  4. DUHOVNA OBNOVA: nedjelja, 12. veljače u 20 sati, Kampus U nedjelju, 12. veljače u 20 sati u studentskoj kapelici u Kampusu bit će duhovna obnova za mlade na temu: „Blaženi koji hode po Zakonu Gospodnjem“ (usp ps. 119, 1) koju predvodi don Toni Šinković, župni vikar župe „Prečistoga Srca Marijina“ Blatine, Split. Misu animira glazbeni sastav Veritas aeterna
  5. SUSRET MLADIH S HRVATSKIM NADZEMLJEM: srijeda 15. veljače u 20.30 sati, Nadbiskupsko sjemenište U srijedu 15. veljače Hrvatsko nadzemlje organizira tradicionalni susret „Valentinovo s Nadzemljem“ na temu „Zaigraj za ljubav“. Susret će biti zabavnog karaktera, sastojat će se od svjedočanstva bračnih parova, te brojnih igara za prijavljene sudionike, uz bogate nagrade.
  6. KONCERT DUHOVNE GLAZBE „PROGLEDAJ SRCEM“: subota, 18. veljače u 20 sati, Zagreb Koncert duhovne glazbe ''Progledaj srcem'', održava se 18. veljače 2017. g. u košarkaškom centru Dražen Petrović - ''Cibona'' u Zagrebu, s početkom u 20 sati. Nastupaju: Božja pobjeda, Emanuel, Zvonimir Kalić, fra Marin Karačić, s. Dijana Lončarek, The Messengers, Zbor Mihovil(Split), Nadbiskupijski zbor mladih (Zagreb), October light i gost iznenađenja! Duhovne misli uputit će p. Ivan Ike Mandurić, a voditelji programa su Marin Periš i s. Dijana Lončarek. Glazbenim sastavom ravna Goran Kovačić. Kotizacija: put 120,00 kn i ulaznice od 50 kn (parter, stajanje) = 170,00 kn Kontakt osoba za prijave: Duje Gale, mobitel 099 202 3288.
  7. PRIJAVE ZA SUSRET HRVATSKE KATOLIČKE MLADEŽI U VUKOVARU 2017. Susret hrvatske katoličke mladeži, pod geslom „Krist, nada naša“ (Usp. 1 Tim 1,2,), održat će se 29. i 30. travnja 2017. godine u Vukovaru, u organizaciji Povjerenstva za pastoral mladih Đakovačko-osječke nadbiskupije i Ureda HBK za mlade. Na ovaj susret pozvani smo i mi kako bismo sa mladima iz Splitsko-makarske nadbiskupije sudjelovali na ovom nacionalnom susretu mladih. Molimo Vas da Uredu za pastoral mladih - Split, dostavite na našu e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. popis onih mladih koje bi poveli na ovaj susret najkasnije do 15. veljače 2017. godine kako bismo upisali sva imena u sustav i na taj način prijavili mlade na ovaj nacionalni susret. Prijava je potrebna kako bi organizatori na vrijeme pripremili sve potrebito (smještaj, hranu, piće) za ovaj dvodnevni susret na kojem se očekuje oko 30 000 mladih. Župnicima savjetujemo da se povežu sa susjednim župama te da možda na razini nekoliko župa ili svog dekanata organiziraju jedan ili više autobusa. Molimo Vas da što prije popunite formular prijave, koji ćete preuzeti na linku http://prijavemladi.hbk.hr/ ili se javite Duji Gali koji će preuzimati Vaše prijave na broj mobitela 099 202 3288. Kotizacija po osobi iznosi 30,00 kn. Kada prikupite novac Duje će Vam objasniti na koji ćete način uplatiti novac organizatorima u Vukovaru. Prijaviti se možete i putovati u organizaciji Ureda za pastoral mladih. Cijela punog aranžmana s kotizacijom iznosi 350,00 kn. Prijave prima Duje Gale na broj mobitela 099 202 3288.

| Obavijest | Don Mihael Prović, duhovnik studenata Sveučilišta u Splitu | 31.1.2017 |