Savjetovalište za međureligijski dijalog i studentski pastoral, Ured za pastoral mladih i Studentski centar organiziraju Sv. misu „Zaziv Duha Svetoga“ i trodnevnu duhovnu obnovu za studente i djelatnike Sveučilišta u Splitu od petka 21. do nedjelje 23. listopada, u sportskoj dvorani studentskog domua Dr. Franjo Tuđman – Kampus (ulica Cvite Fiskovića 3, Split).

Pozivamo Vas u petak 21. listopada u 20 sati u Kampus na sv. Misu „Dođi Duše Presveti“ koju predvodi mons. Marin Barišić, nadbiskup.

Na kraju ove svete mise studentima i djelatnicima Splitskoga Sveučilišta svoju prigodnu riječ uputit će rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Šimun Anđelinović, ravnatelj Studentskog centra Stenko Dell'Orco i drugi uzvanici.

Nakon sv. mise pozivamo Vas na prigodni domjenak u restoranu Studentskog Centra "Dr. Franjo Tuđman" Kampus.

| Dr. sc. don Mihael Mišo Prović, Voditelj Savjetovališta za međureligijski dijalog i studentski pastoral | 19.10.2016 |