Sukladno Zakonu o Studentskom zboru i drugih studentskim organizacijama, Statutu Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, Pravilniku o postupku provedbe natječaja za studentske programe Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu, povjerenstvo u sastavu tri studenta imenovana od strane Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu te dva profesora imenovana od strane Rektora:

• Prof. dr. sc. Aleksandar Jakir (profesor)
  • Izv. prof. dr. sc. Nikola Račić (profesor)
  • Luka Pezelj - predsjednik (student)
  • Josipa Bliznac (student)
  • Nikola Banovac (student),

donose prijedlog raspodjele sredstava.

Sukladno Pravilima o postupku provedbe natječaja za studentske programe Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu provedena je evaluacija i dodjela sredstava.

Na rezultate natječaja može se izjaviti žalba povjerenstvu za provedbu natječaja u roku od 7 dana od objave istih na web stranici Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu. Žalba se predaje u pisanom obliku u Rektoratu Sveučilišta u Splitu (adresa: Livanjska 5, Split), u ured za nastavu (2. kat) radnim danom od 9:00 – 15:00 h ili na mail predsjednika povjerenstva Luke Pezelja Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. .

| Povjerenica za komunikaciju i medije Studentskog zbora Sveučilišta u Splitu | Rang lista | 8.7.2016 |