Sveučilište u Splitu raspisuje NATJEČAJ za upis 1. generacije studenata na dvosemestralni program Student Business e-Academy Sveučilišta u Splitu za akademsku godinu 2016./2017.

Povodom raspisivanja natječaja organiziramo predstavljanje SBeA programa koje će se održati 23. svibnja 2016. godine u 12 sati u multifunkcionalnoj dvorani Sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice u Splitu. Pohađanje Programa je besplatno!

Program studentima omogućava stjecanje ključnih poduzetničkih vještina i znanja potrebnih za ostvarivanje njihovih poslovnih ideja, uz podršku domaćih i međunarodnih mentora. Program i suradnički radni prostor za korisnike bit će dostupni na virtualnoj platformi prilagođenoj potrebama korisnika. Osim poduzetničkih vještina, studenti će pohađanjem programa razvijati i svoje interpersonalne i međukulturalne vještine jer će, osim sa svojim splitskim kolegama i mentorima, imati priliku raditi i s kolegama i mentorima iz Španjolske te Velike Britanije.

| SBeA akademija | Natječaj | s.Maneta Mijoč, tajnica fakulteta | 19.5.2016 |