Poštovani studenti!
Odjel za kvalitetu Sveučilišta u Splitu provodi postupak studentskog vrednovanja rada stručnih i administrativnih službi te drugih vidova studentskog života.

Poveznica za ispunjavanje ankete http://evasys.unist.hr/evasys/online/

Cilj postupka je utvrditi zadovoljstvo studenata radom stručnih i administrativnih službi te zadovoljstvo različitim vidovima studentskog života (infrastruktura, knjižnica, prostor za učenje, Sveučilišna knjižnica, studentska referada, uprava, studentski zbor, studentski smještaj, studentska prehrana, kulturno-umjetnički sadržaji, sport i rekreacija, zdravstvena zaštita, međunarodna suradnja i ured za osobe s posebnim potrebama) kako bi se ukazalo na potrebe i mogućnosti poboljšanja kvalitete rada stručnih i administrativnih službi te organizacije i realizacije ostalih vidova studentskog života.

Vrednovanje će se provoditi od trenutka kada student dobije lozinku za pristup anketi, a zaključno do petka 3. lipnja 2016. godine. Ispunjavanje ankete je anonimno i dobrovoljno.