Ured za pastoral mladih Splitsko-makarske nadbiskupije najavljuje slijedeće susrete u mjesecu travnju 2016.:

1. STUDENTSKE KATEHEZE: četvrtak, 7. travnja u 20 sati, Kampus U četvrtak 7 travnja, u kapelici u Kampusu, bit će studentska kateheza na temu: Volja moja ili volja Tvoja? Sudjeluju: katehistica Marija Bašić i studenti splitskog Sveučilišta.
    1. TRIBINA: „ĆAKULA S DUHOVNIKOM“, četvrtak, 14. travnja u 20 sati, Kampus U četvrtak 14. travnja u 20 sati u studentskoj kapelici u Kampusu bit će susret mladih Ćakula s duhovnikom na temu: Duhovni poziv i(li) duhovni (ne)odaziv. U Ćakuli sudjeluju: mr. sc. don Jure Bjeliš, povjerenik za duhovna zvanja i dr. sc. don Mihael Prović. Na susretu će pjevati glazbeni sastav Veritas.
  1. DUHOVNA OBNOVA: nedjelja, 17. travnja u 20 sati, Kampus U nedjelju 17. travnja u 20 sati u kapelici u Kampusu bit će studentska duhovna obnova Gospodin je pastir moj: ni u čem ja ne oskudijevam!“ (Ps 23, 1) Program: 20.00 sati duhovni nagovor i sv. ispovijed; 20.30 sati sv. misa. Duhovnu obnovu predvodi don Ivan Urlić.
  2. SUSRET MLADIH S HRVATSKIM NADZEMLJEM, srijeda 20. travnja u 20.30 sati, Nadbiskupsko sjemenište.
  3. U srijedu 20. travnja u 20.30 sati, u Nadbiskupskom sjemeništu, Ured za pastoral mladih i udruga Hrvatsko nadzemlje organiziraju susret mladih na temu: Žena više od rebra? Gost predavač je: doc. dr. sc. fra Domagoj Runje.

| Obavijest | Dr. sc. don Mihael Prović, povjerenik za mlade | 6.4.2016. |