Na V. redovitoj sjednici Studentskog zbora Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu održanoj 13. veljače 2020. god. pod točkom 5. dnevnog reda sjednica donesena je jednoglasna odluka o održavanju općeg susreta sa studentima Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu (dalje KBF). Dogovoreno je kako će se susret održati 17. ožujka 2020. god. u 11:50h u Velikoj dvorani KBF-a.

PROGRAM OPĆEG SUSRETA SA STUDENTIMA KBF-a

1. Predstavljanje načina rada Studentskog zbora KBF-a upoznavanje studenata sa Studentskim zborom kao tijelom uloga Studentskog zbora u akademskoj zajednici način na koji se studenti mogu obratiti Zboru u slučaju problema, nedoumice ili bilo kojeg potencijalnog upita
  2. Predstavljanje studentskog pravobranitelja uloga studentskog pravobranitelja u akademskoj zajednici novi studentski pravobranitelj - zašto i kako se obratiti studentskom pravobranitelju?
  3. Reakreditacija na KBF-u upoznavanje studenata sa procesom reakreditacije visokih učilišta uloga studenata u procesu reakreditacije.

| Domagoj Omrčen Milić, Predsjednik Studentskog zbora KBF-a | Obavijest | 10.3.2020 |