Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira Unisport vaterpolo koja će se održati 23.01.2020. od 11:30 na bazenima ŠC Poljud, VIII. Mediteranskih igara 21, 21 000 Split. UniSport vaterpolo će se održati u muškoj konkurenciji.

Prijave se mogu izvršiti popunjavanjem online obrasca  ili slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do 21. 01. 2020. do 12 h, na email Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, broj indexa/iksice, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta).

| Martin Romić, povjerenik za sport KBF-a | Propozicije vaterpolo | Online obrazac za prijavu | 8.1.2020 |