Povodom objavljenog Natječaja za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru programa Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA107) – omotnica DCI Azija Ured za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Splitu organizira Informativni dan za KA107 aktivnost, za programe mobilnosti između programskih i partnerskih zemalja.

Na Info danu će se sudionici moći upoznati sa pravilima i prijavama koje su vezane ne samo za "Omotnicu Azija", nego i sve ostale (IPA omotnica - Zapadni Balkan, PCI - Centralna Azija i PI - Industrijalizirana Azija). Pozivaju se svi zainteresirani studenti i članovi osoblja da se bolje upoznaju s novim mogućnostima mobilnosti prema partnerskim državama.

Info dan će se održati u srijedu, 20. travnja 2016 u 12 sati u Multifunkcionalnoj dvorani sjevernog tornja Sveučilišne knjižnice, Ruđera Boškovića 31.

| Obavijest | Dr. sc. Ante Akrap, Erasmus koordinator i voditelj ureda | 18.4.2016 |