Ured za pastoral mladih Splitsko-makarske nadbiskupije najavljuje:

1. KONCERT DUHOVNE GLAZBE, nedjelja 8. X. 2017. Ninčevići - Solin
  1. TRODNEVNA DUHOVNA OBNOVA, 13.-15. X. 2017. Kampus

Ured za pastoral mladih, Studentski centar i Splitsko Sveučilište organiziraju trodnevnu duhovnu obnovu pod geslom: „Blagoslovljen da si, Oče, Gospodaru neba i zemlje, što si otajstva Kraljevstva objavio malenima.“ (Usp. Mt 11, 25) koju predvodi fra Marin Karačić. U petak u 20 sati sv. misu „Dođi Duše Presveti“ predvodi mons. Marin Barišić, Splitsko-makarski nadbiskup. Nakon sv. mise bit će prigoda za sv. ispovijed i euharistijsko klanjanje uz animiranje glazbenih sastava mladih i fra Marina Karačića.

1. SUSRET S HRVATSKIM NADZEMLJEM, srijeda 18. X. u 20.30 sati

U srijedu 18. listopada u 20.30 sati, u Nadbiskupskom sjemeništu, Ured za pastoral mladih i udruga Hrvatsko nadzemlje organiziraju susret na temu: „Evo sad ću“ Gosti predavači su Matija Šitum i mr. sc. don Ante Rako.

1. ĆAKULA S DUHOVNIKOM, petak, 20. X., 2017. Kampus

Ured za pastoral mladih i Studentski centar organiziraju u petak, 20. listopada u 21 sat u Studentskom domu „Dr. Franjo Tuđman“ u Kampusu, druženje uz glazbeno-duhovnu večer koju će animirati glazbeni sastav Veritas aeterna.

1. „TEBI PRIPADAM“, četvrtak, 26. X. u 21 sat, Radio Marija

U četvrtak 26. listopada 2017. radijsku emisiju za mlade na radio Mariji „Tebi pripadam“, od 21.00-22.15 minuta. Emisiju uređuju i vode: dr. don Mihael Prović, Kristina Bitanga i Luka Jelavić.

1. MISE ZA STUDENTE: Svake nedjelje u 20.00 sati u studentskoj kapelici u Kampusu (ulica Cvite Fiskovića 3, Split) slavi se sv. misa koju predvodi dr. don Mihael Prović, duhovnik studenata Sveučilišta u Splitu. Sv. mise animira glazbeni sastav Veritas aeterna.

| Dr. don Mihael Mišo Prović, povjerenik za mlade | 10.10.2017 |