1. MISA ZA STUDENTE: nedjelja, 7. travnja u 19 sati, Kampus

U nedjelju 7. travnja 2019. u 19 sati u studentskoj kapelici „Bl. Ivan Merz“ u Kampusu bit će Sv. misa za mlade koju predvodi dr. sc. don Mihael Mišo Prović, duhovnik studenata Sveučilišta u Splitu. Sv. misu animira glazbeni sastav Veritas aeterna.

2. „TEBI PRIPADAM“: nedjelja, 7. travnja u 21 sat, Radio Marija

U nedjelju 7. travnja emisiju za mlade na radio Mariji „Tebi pripadam“, od 21.00-22.15 minuta uređuju i vode: dr. don Mihael Prović, Kristina Bitanga i Luka Jelavić.

3. DUHOVNI RAZGOVORI SA DON JOSEPHOM, petak, 12. travnja od 17 sati, Kampus

Ured za pastoral mladih i zajednica Opus Dei organiziraju u petak 12. travnja od 17 sati u kapelici u Kampusu duhovni susret sa don Jospehom Peguerom Pochom. Program: u 17 sati - studenti; u 17.30 sati - sv. ispovijed; u 19.30 sati – studentice.

4. KORIZMENI KONCERT:

5. NEDJELJA MUKE GOSPODNJE - CVJETNICA: 14. travnja u 19 sati, Kampus

U nedjelju, 14. travnja u 19 sati u studentskoj kapelici „Bl. Ivan Merz“ u Kampusu bit će Sv. misa koju predvodi dr. sc. don Mihael Mišo Prović, duhovnik studenata Sveučilišta u Splitu. Sv. misu animira glazbeni sastav Veritas aeterna.

6. SUSRET MLADIH S HRVATSKIM NADZEMLJEM,

srijeda 17. travnja u 20.30 sati, Nadbiskupsko sjemenište

U srijedu 17. travnja u 20.30 sati, u Nadbiskupskom sjemeništu, Ured za pastoral mladih i udruga Hrvatsko nadzemlje organiziraju susret na temu: Nasilje – „Sila daje ti krila!“ Predavač je Dr. sc. Toni Maglica (Filozofski fakultet – Split).

7. MISA ZA STUDENTE: nedjelja, 28. travnja u 19 sati, Kampus

U nedjelju, 28. travnja u 19 sati u studentskoj kapelici „Bl. Ivan Merz“ u Kampusu bit će Sv. misa za mlade koju predvodi dr. sc. don Mihael Mišo Prović, duhovnik studenata Sveučilišta u Splitu.

8. STUDENTSKO PUTOVANJE U ZAGREB - USKRS FEST 2019.:

U nedjelju, 28. travnja u 19 sati u KD Vatroslav Lisinski u Zagrebu održat će se festival popularne duhovne glazbe Uskrs fest 2019. Nastupaju: Magdalena Tomić-Mijatović,  Zbor Anima Una, Zbor Mihovil, Stjepo Gleđ Markos, Fra Marin Karačić, Matea Horvat, Davor Terzić, Maja Tadić, Ben(d) Sirah, Grupa Oton, Antonio Tkalec,  Veritas Aeterna, Grupa RiM, Čedo Antolić i zbor Hrid, Grupa Kefa i VIS Otkrivenje: www.uskrs.fest.ml

SRETAN USKRS

| Dr.sc. Mihael Prović, duhovnik studenata Sveučilišta u Splitu | Plakat | 1.4.2019 |

1. MISA ZA STUDENTE: nedjelja, 7. travnja u 19 sati, Kampus

2. „TEBI PRIPADAM“: nedjelja, 7. travnja u 21 sat, Radio Marija

3. DUHOVNI RAZGOVORI SA DON JOSEPHOM, petak, 12. travnja od 17 sati, Kampus

4. KORIZMENI KONCERT: Ured za pastoral mladih, Dani kršćanske kulture i Mješoviti pjevački zbor Camerata vocale Split organiziraju Korizmeni koncert i predstavljanje nosača zvuka „Tu Domine, spes mea - Tragom hrvatske pjevane baštine“ u subotu 13. travnja u 20 sati u župnoj crkvi Gospe od zdravlja – Split. Dirigentica: Sada Dodig Baučić.

5. NEDJELJA MUKE GOSPODNJE - CVJETNICA: 14. travnja u 19 sati, Kampus

6. SUSRET MLADIH S HRVATSKIM NADZEMLJEM,

srijeda 17. travnja u 20.30 sati, Nadbiskupsko sjemenište

7. MISA ZA STUDENTE: nedjelja, 28. travnja u 19 sati, Kampus

8. STUDENTSKO PUTOVANJE U ZAGREB - USKRS FEST 2019.:

U nedjelju, 28. travnja u 19 sati u KD Vatroslav Lisinski u Zagrebu održat će se festival popularne duhovne glazbe Uskrs fest 2019. Nastupaju: Magdalena Tomić-Mijatović, Zbor Anima Una, Zbor Mihovil, Stjepo Gleđ Markos, Fra Marin Karačić, Matea Horvat, Davor Terzić, Maja Tadić, Ben(d) Sirah, Grupa Oton, Antonio Tkalec, Veritas Aeterna, Grupa RiM, Čedo Antolić i zbor Hrid, Grupa Kefa i VIS Otkrivenje.

www.uskrs.fest.ml