Prvog dana Trećega nacionalnog susreta hrvatskih katoličkih obitelji, u ponedjeljak, 10. rujna 2018., održan je okrugli stol na temu „Izazovi suvremenih obitelji“, u Palači Milesi u Splitu s početkom u 20 sati.

Sve nazočne na početku je pozdravio prof.dr.sc. Anđelko Domazet, dekan v.d. Katoličkog bogoslovnog fakulteta u Splitu koji je suorganizator skupa, a moderator je bila prof.dr.sc. Jadrnka Garmaz, pročelnica Katedre katehetike i religijske pedagogije KBF-a u Splitu.

Sudionici okruglog stola su: predsjednik Vijeća HBK za život i obitelj i dubrovački biskup mons. Mate Uzinić, psihoterapeutkinja dr. Asja Palinić Cvitanović, specijalist za obiteljsko pravo i profesorica na Pravnom fakultetu u Zagrebu dr. sc. Dubravka Hrabar i doktor moralne teologije i profesor na Katoličkom bogoslovnom fakultetu u Zagrebu dr. sc. Tonči Matulić. Događanje je glazbeno na gitari pratio Petar Čulić.

Dr.sc. Mihael Prović kao predsjednik pododbora uputio je na kraju završnu riječ zahvale.

| Prof.dr.sc. Jadranka Garmaz | 11.9.2018 |