Imenovanje povjerljive osobe

POZIV svim zaposlenicima Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu i Predsjedniku Studentskog zbora Katoličkog bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu.

S obzirom na prestanak službe dosadašnje povjerljive osobe za unutrašnje prijavljivanje nepravilnosti, ovim putem Vas pozivam da u skladu s člankom 22. st. l. Pravilnika o unutarnjem prijavljivanju nepravilnosti na Katoličkom bogoslovnom fakultetu Sveučilišta u Splitu u roku od 15 dana dostavite svoje prijedloge za imenovanje povjerljive osobe za unutrašnje prijavljivanje nepravilnosti na KBF-u. Svoje prijedloge možete dostaviti na e-mail tajnika Fakulteta: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.