Obavještavam sve nastavnike i studente Katoličkoga bogoslovnog fakulteta Sveučilišta u Splitu da akademska godina 2019./2020. na našemu Fakultetu počinje u ponedjeljak 30. rujna 2019. godine.

1. Početak akademske godine 2019./2020. bit će obilježen svečanim euharistijskim slavljem u kapeli Centralnoga bogoslovnog sjemeništa, Zrinsko-frankopanska 19, u 9.00 sati. Svećenici neka sa sobom ponesu misno ruho bijele boje.
  2. Nakon misnoga slavlja i pozdrava slijedi lectio brevis, koji će, u Velikoj dvorani KBF-a, održati mr. sc. Ivan Lovrić na temu: Budućnost Izraela prema sv. Pavlu.
  3. Obavijesti prodekana za nastavu studentima i nastavnicima u Velikoj dvorani KBF-a.

Pozivam sve nastavnike, studente kao i sve članove fakultetske zajednice da nam se pridruže. Redovita predavanja prema rasporedu akademske godine počinju u utorak 1. listopada 2019. godine u 8.00 sati.

| Obavijest o početku akademske godine | Obavijest o upisima u više godine studija | Raspored predavanja obveznih predmeta | Raspored predavanja izbornih predmeta | Izv. prof. dr. sc. Alojzije Čondić, dekan | 20.9.2019 |